Koncept galerie Yellow Korner

Náš příběh

Vysoce kvalitní tisky opatřené certifikátem pravosti

YellowKorner vytvořili v roce 2006 dva přátelé, Alexandre de Metz a Paul-Antoine Briat, oba vášniví fotografování od dětství. Z tohoto setkání vzešel nápad a ambice: zpřístupnit uměleckou fotografii všem a YellowKorner přední vydavatel umělecké fotografie.

Koncept tedy vychází z velmi jednoduché rovnice: namísto nabídky 10 výtisků za 5 000 eur se YellowKorner rozhodl vydat 1 000 za 50 eur, přičemž zachovává bezúhonné standardy kvality pro všechny tisky, povrchové úpravy a při výběru fotografů.

Umělecká fotografie.
To je Yellow Korner.

Výtisky jsou pod dohledem našich fotografů očíslovány a opatřeny certifikátem pravosti. Se souhlasem fotografa může být zpřístupněna jedna fotografie v jednom nebo více formátech. 50 až 500 kopií po celém světě.

Naprosto unikátní

Profesionální tým

Záruka kvality

Přijďte si prohlédnout umění přímo k nám do galerie
Prohlédnete si naživo kvalitu, detaily a finální zpracování obrazů.
0 Let

Umělecké tvorby

0+

Fotografií v nabídce

0+

Autorů a umělců

0 Dnů

Doručení objednávky

Yellow Korner, originální koncept

Každá z galerií splňuje požadavek: být místem kultury a pohody, pro výměnu mezi veřejností a umělci prostřednictvím akcí, vernisáží výstav a kurzů, aby veřejnost mohla objevovat umění fotografie. Je to přesně tento duch spolupráce, který pohání tým YellowKorner. Vkládáme veškerou svou vášeň a odborné znalosti k vašim službám, a nabízíme se vám jako průvodce během vaší návštěvy stejně jako pomáháme s vašimi novými objevy.
Online galerie yellowkorner.cz vám umožňuje přístup ke kompletní kolekci YellowKorner. Všechny fotografie jsou dostupné online ve všech formátech a povrchových úpravách. Najdete zde také exkluzivní obsah, jako jsou biografie fotografů, anekdoty o jejich uměleckých dílech a zcela nové fotografie, které byly nedávno přidány do sbírky.

Jak vám můžeme pomoci

  • - Dekorace do kanceláří
  • - Dekorace do interiérů
  • - Ideální pro restaurace
  • - Haly, exteriéry
  • - Soukromé praxe
  • - Hotely, pohostinství

Umělecká fotografie. YellowKorner

Jedinečnost a limitované edice. Vyberte si z tisíců fotografií. Zastavte se za námi v Praze Vinohradská 47.
Kontakty